Hakkımızda

Firmamız Filpar Otomotiv’in Carboplus markasıyla ürettiği aktif karbon kağıdı, otomotiv, inşaat, tekstil, havalandırma ve diğer sektörlerde aktif karbon kağıdına olan yoğun talebi karşılamak ve ülkemiz adına bir katma değer yaratmak hedefi ile İstanbul’da kurulmustur. Alanında bir ilk olarak, son teknoloji makinaları ve modern tesisiyle üretim faaliyetlerine başlamıştır. Uzun zamandır sürdürülen Ar-Ge çalışmalarına yaptığımız yatırımlarla, optimum değerlerde, yüksek kaliteli aktif karbon kağıdını değerli müşterilerimizin kullanımına hazır hale getirdik.

En son üretim teknolojilerini kullanarak ürettiğimiz aktif karbon kağıdını istenen miktarda ve nitelikte gerekli bütün test aşamalarından geçirerek yüksek kaliteli üretim standardizasyonuna ulaşmayı başardık. Her türlü talebe karşılık verebilecek üretim yapısı, zamanında ve eksiksiz teslimat, rekabetçi fiyat avantajı, etkili müşteri hizmetleri ve yüksek kalite standartlarında sağladığımız süreklilik yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimizin sunduğumuz hizmetlerden her zaman memnun kalmasını hedeflemektedir.

Carboplus, en kaliteli hammaddeyi bulup tesislerinde işleyerek otomotiv sektöründen HVAC uygulamalarına kadar çok çeşitli sektörlere sunduğu ürün kalite çeşitliliğiyle alanında lider ve güvenilen bir marka olmayı kendisine amaç edinmiş olup bu misyon doğrultusunda faaliyetlerine durmadan devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizde kalıcı bir güven duygusu oluşturmak
Kaliteden hiçbir zaman ödün vermemek
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak
Araştırma geliştirme faaliyetlerinde sürekliliği sağlamak
Ürün çeşitliliğini arttırarak kendimizi yenilemek
Zamanında ve eksiksiz teslimat

keyboard_arrow_up